GALA magasin
You Are Reading

Kändisarnas påskbilder, som bjuder på allt från påskpynt till nyfödd bebis

0
Nöje

Kändisarnas påskbilder, som bjuder på allt från påskpynt till nyfödd bebis

Då var påsken över för denna gång. Vi på GALA hoppas du haft en härlig tid med nära och kära.
Vi har samlat några av kändisarnas påskbilder/hälsningar på sina Instagram, och som vanligt skojar Lena Philipsson till det lite extra. We like! 😉
Madonna gick verkligen all in på påskpyntet i köket och Kate Hudsons påsk blev till en helt annan nivå då hennes bästis Angi Greene fick en liten bebis, ja det var kort om kändisarnas påsk. Se fler händelser i deras bilder nedan.


 

Jaha dags att åka till Blåkulla. Men först ett glas vin.

Ett inlägg delat av Lena Philipsson (@lenaphilipsson)

Ett inlägg delat av Marie Serneholt (@marieserneholt)

Glad Påsk vackra människor ❤ från mig och @gabriellazar_ hos fina vänner på en liten ö i havet.

Ett inlägg delat av Mia Skäringer Lázár (@miaskaringerlazar)

Glad påsk alla Känner mig sjukt häxig idag syster @sundbyxa #häxansurtant

Ett inlägg delat av Linus Wahlgren (@linuswahlgren)

Påskmiddag!

Ett inlägg delat av Hanna Hedlund (@hedlund_hanna)

Happy Easter everyone!

Ett inlägg delat av Paris Hilton (@parishilton)

Easter with #demkids #moments #rocandroe #easter #family @nickcannon

Ett inlägg delat av Mariah Carey (@mariahcarey)

Easter Table! A NewBeginning!

Ett inlägg delat av Madonna (@madonna)

Gang-Gang! Easter Egg Hunt!

Ett inlägg delat av Madonna (@madonna)

Hope you are having a great Easter Sunday!!

Ett inlägg delat av Eva Longoria Baston (@evalongoria)


Foto: Marie Serneholt, Lena Philipsson, Mia Skäringer Lázár, Linus Wahlgren, Hanna Hedlund, Paris Hilton, Kate Hudson, Mariah Carey, Madonna, Pernilla Wahlgren, Eva Longoria

Dela gärna
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •